Smuga napisał(a):

|
Błąd logiczny jest w tym przypadku jak najbardziej. Zaimki osobowe, w przypadku gdy zwracamy się do jakiejś osoby bezpośrednio piszemy dużą literą. Tu nie ma żadnego uzasadnienia gramatycznego jest tylko najprostsza zasada logiczna. No, ale co ja Ci będę tłumaczył. Przecież Ty logiki uczyłeś się u Korwina, a co powie on, to jest święte i niepodważalne...
|
http://pl.wikipedia.org/wiki/Logika
http://pl.wikipedia.org/wiki/B%C5%82%C4%85d_logiczny
poczytaj sobie.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zaimek
Cytat:
|
Zgodnie z zasadami polskiej ortografii w listach formy grzecznościowe i zaimek ty, wy pisane są wielką literą.
|
przypominam, że piszemy na forum. Nie mam obowiązku. Skończmy więc tą dywagację.