Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30678
Stary 04.02.2015, 14:08
Smuga napisał(a):Wyświetl post
Błąd logiczny jest w tym przypadku jak najbardziej. Zaimki osobowe, w przypadku gdy zwracamy się do jakiejś osoby bezpośrednio piszemy dużą literą. Tu nie ma żadnego uzasadnienia gramatycznego jest tylko najprostsza zasada logiczna. No, ale co ja Ci będę tłumaczył. Przecież Ty logiki uczyłeś się u Korwina, a co powie on, to jest święte i niepodważalne...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Logika

http://pl.wikipedia.org/wiki/B%C5%82%C4%85d_logiczny

poczytaj sobie.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zaimek
Cytat:
Zgodnie z zasadami polskiej ortografii w listach formy grzecznościowe i zaimek ty, wy pisane są wielką literą.
przypominam, że piszemy na forum. Nie mam obowiązku. Skończmy więc tą dywagację.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰