Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10146
Stary 04.02.2015, 14:00
Dobre podsumowanie:

Cytat:
Marko Jovanović poda Wisłę Kraków do sądu.. tak, ten sam, którego było żal wielu kibicom Białej Gwiazdy. Spodziewałby się ktoś tego? zapewne nie.. Klub mu pomagał i woził po lekarzach, a teraz pozywa ten klub do sądu. Kibice Wisły życzyli mu zdrowia, oferowali pomoc, ściskali za niego kciuki. A on im się odwdzięczył pozywając ich ukochany klub, który i tak boryka się z dużymi problemami na drogę sądową. I robi to bez skrupułów. PATRZ KOMU UFASZ. Nauczka na przyszłość. Traktowaliśmy go jak jednego z nas, a okazał się frajerem.

https://pl-pl.facebook.com/WislaHonor
Odpowiedz cytując