Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17074
Stary 04.02.2015, 13:31
Myślę, że rezygnacja z Kadu mogłaby mieć inny powód - jest beznadziejnym graczem, sto razy wolę Sarkiego, który chociaż (i tylko) szybko biega. Pozdrawiam.
Odpowiedz cytując