Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10143
Stary 04.02.2015, 13:28
oczywiscie ze tak.

Chociaz sam najpierw złapaem sie na tym ze to moze Marko chce nas wydymac po tym jak my wydymaliśmy jego...
ale skoro wypowiedział sie Maks to chyba temat jasny.
Cytat:
Marko Jovanović, ani żaden jego przedstawiciel, nie kontaktował się z nami w tej sprawie. Nie znamy tych wyników badań, nie mamy też informacji, by wszedł z Wisłą na drogę sądową. Obecnie znamy sprawę jedynie z serbskich mediów. Zgodnie z przepisami, aby zgłosić piłkarza do gry, potrzebowaliśmy zgody polskiego lekarza, a takiego orzeczenia przez rok nie otrzymaliśmy. Wyniki badań jednoznacznie wskazywały na to, że Marko Jovanović nie może grać profesjonalnie w piłke
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując