cfa napisał(a):

|
Nie dobra to darujmy sobie go. Zaraz zadzwonię do prezesa, powiem żeby z tego powodu nawet nie brał tego zawodnika pod uwagę.
|
Popieram!
A poza tym...
Rok 2010, Stilić bo strzeleniu bramki Wiśle z karnego ewidentnie przystawia rękę do ucha. Jestem za natychmiastowym rozwiązaniem kontraktu.