tylko kogo oni badają?
Mamy tutaj forum ,tysiace uzytkownikow czy ktorykolwiek z nich był przepytywany? W końcu targetem były osoby zainteresowane Ekstraklasą...
juz weszło sie z tego śmiało, teraz śmieję sie i ja.
Który z was w oczekiwanych transferach dąłby Żyrę i ciepłego Kosekiego? Chłopakóom z głowami w chmurach rodem z Fm dziękujemy
