Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3520
Stary 04.02.2015, 12:10
tylko kogo oni badają?
Mamy tutaj forum ,tysiace uzytkownikow czy ktorykolwiek z nich był przepytywany? W końcu targetem były osoby zainteresowane Ekstraklasą...

juz weszło sie z tego śmiało, teraz śmieję sie i ja.
Który z was w oczekiwanych transferach dąłby Żyrę i ciepłego Kosekiego? Chłopakóom z głowami w chmurach rodem z Fm dziękujemy
Ostatnio edytowane przez szprotson : 04.02.2015 o godz. 12:16.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując