Griszka30KR napisał(a):

|
Ja pier....le ,a tak było zapowiadane,ze nowi zawodnicy pojawia sie w Turcji na obozie.Tym czasem pojawił sie jeden(w dodatku "robocop"),na nieco powyzej tydzien przed meczem z Lechią.Cos mi sie wydaje ,ze dalej bedziemy żyli w świecie rodem z krainy czarów.
|
No jak się dalej wierzy w słowa ludzi, którzy póki co tylko gadają a nie działają to tak jest. Życie weryfikuje słowa co dobitnie właśnie jest pokazane. Jeżeli ktoś myślał,że samo przyjście prezesa odmieni Wisłę to faktycznie żyje w krainie czarów.
Czyny nie słowa.