Wyświetl pojedynczy post
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69627
Stary 04.02.2015, 08:21
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Ja pier....le ,a tak było zapowiadane,ze nowi zawodnicy pojawia sie w Turcji na obozie.Tym czasem pojawił sie jeden(w dodatku "robocop"),na nieco powyzej tydzien przed meczem z Lechią.Cos mi sie wydaje ,ze dalej bedziemy żyli w świecie rodem z krainy czarów.
Prezes Gaszyński mówił o trzech uzupełnieniach a jest więcej.Policzmy: Miśkiewicz,Bartosz,Szywacz,Bierzało i Kuczak a do tego testowany Bangura, więc uzupełnienia są.
Ostatnio edytowane przez fansorina : 04.02.2015 o godz. 08:50.
Odpowiedz cytując