Griszka30KR napisał(a):

|
Ja pier....le ,a tak było zapowiadane,ze nowi zawodnicy pojawia sie w Turcji na obozie.Tym czasem pojawił sie jeden(w dodatku "robocop"),na nieco powyzej tydzien przed meczem z Lechią.Cos mi sie wydaje ,ze dalej bedziemy żyli w świecie rodem z krainy czarów.
|
Prezes Gaszyński mówił o trzech uzupełnieniach a jest więcej.Policzmy: Miśkiewicz,Bartosz,Szywacz,Bierzało i Kuczak a do tego testowany Bangura, więc uzupełnienia są.
