Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69626
Stary 04.02.2015, 08:05
Ja pier....le ,a tak było zapowiadane,ze nowi zawodnicy pojawia sie w Turcji na obozie.Tym czasem pojawił sie jeden(w dodatku "robocop"),na nieco powyzej tydzien przed meczem z Lechią.Cos mi sie wydaje ,ze dalej bedziemy żyli w świecie rodem z krainy czarów.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 04.02.2015 o godz. 08:14.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując