Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17069
Stary 03.02.2015, 22:25
czechu napisał(a):Wyświetl post
Ten Kadu nie jest zły

Kiedyś po strzeleniu nam bramki w meczu przegranym 0-1 na R22 podbiegł do mnie, stanął ze mną twarzą w twarz (siadam w 1 rzędzie) i śmiał mi sie w twarz pokazując na swoje ucho (że niby cicho, bo bojkot był). Od tej pory patrze na niego z niesmakiem. Byle z dala od Wisły, błagam...
Ostatnio edytowane przez Wit.Ek. : 04.02.2015 o godz. 14:36.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując