Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30654
Stary 03.02.2015, 20:37
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Skoro atakujesz KNP/RN to znaczy, że odwracasz uwagę od PiSu czyli pośrednio ich bronisz.
Ponawiam pytanie, kto z RN paradował w koszulkach "głosuję na Bronka"?
Nie atakuję nikogo tylko wskazuję., że nigdzie nie ma świętych krów. A zrobiłem, to tylko dlatego, żeby później ktoś znowu nie pisał tekstów w stylu „PiS-PO jedno zło” nie zauważając jednocześnie, że takie sytuacje mają miejsce w każdym środowisku politycznym. Pytasz, kto w takich koszulkach paradował? Wierz mi nie mówię wcale o będących na świeczniku Bosaku, Kowalskim czy innych gierojach. KNP, KORWiN i inne RN, to tysiące lokalnych działaczy. Takich „perełek” można tam wyłapać dużo. W polityce samorządowej niejedno już widziałem. Dzieją się na tym poziomie gorsze rzeczy niż w Sejmie. Dlatego też takie mówienie, że tylko PiS jest zły po prostu powoduje u mnie atak śmiechu.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!