Jaroo1 napisał(a):

Skoro atakujesz KNP/RN to znaczy, że odwracasz uwagę od PiSu czyli pośrednio ich bronisz.
Ponawiam pytanie, kto z RN paradował w koszulkach "głosuję na Bronka"?
|
Nie atakuję nikogo tylko wskazuję., że nigdzie nie ma świętych krów. A zrobiłem, to tylko dlatego, żeby później ktoś znowu nie pisał tekstów w stylu „PiS-PO jedno zło” nie zauważając jednocześnie, że takie sytuacje mają miejsce w każdym środowisku politycznym. Pytasz, kto w takich koszulkach paradował? Wierz mi nie mówię wcale o będących na świeczniku Bosaku, Kowalskim czy innych gierojach. KNP, KORWiN i inne RN, to tysiące lokalnych działaczy. Takich „perełek” można tam wyłapać dużo. W polityce samorządowej niejedno już widziałem. Dzieją się na tym poziomie gorsze rzeczy niż w Sejmie. Dlatego też takie mówienie, że tylko PiS jest zły po prostu powoduje u mnie atak śmiechu.