|
Ale, czy w innych krajach nie ma takich przypadków? One są wszędzie i mówienie o jakimś tam systemie mija się z prawdą. Tutaj w grę wchodzi bardziej kultura polityczna i istnienie silnego społeczeństwa obywatelskiego. W Polsce tego nie ma i nie będzie, bo jak stwierdził klasyk „państwo istnieje tylko teoretycznie”.
PS co rozumiesz pod pojęciem systemu? Tylko nie pisz znowu tej długiej, nudnej epistoły o rzekomym socjalizmie.
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
|