Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69618
Stary 03.02.2015, 20:10
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Tylko dostajemy tego zawodnika za darmo. Co ryzykujemy z chwilą podpisania kontraktu? Chyba niezbyt dużo,
Chyba jednak sporo. Raz - zajęty etat. Dwa - obciążenie budżetu płac. W naszej sytuacji to spore ryzyko. Chyba, że jest na tyle dobry, że to widać po kilku gierkach.
Odpowiedz cytując