Mati_ napisał(a):

|
Tylko dostajemy tego zawodnika za darmo. Co ryzykujemy z chwilą podpisania kontraktu? Chyba niezbyt dużo,
|
Chyba jednak sporo. Raz - zajęty etat. Dwa - obciążenie budżetu płac. W naszej sytuacji to spore ryzyko. Chyba, że jest na tyle dobry, że to widać po kilku gierkach.