Szkoda, bo w finale powalczylibyśmy z Francją. Ale coś jest w słowach, że lepszy brąz niż srebro bo nie ma goryczy porażki. W meczu z katarem ewidentny wałek. Dobrze, ze finał był sędziowany na dobrym poziomie. Nie było ewidentnych wałków jak w kilku meczach z reprezentacją świata.
Za rok jest duża szansa na medal. U siebie nasi będą bardzo mocni.
Napewno nie można porównywać Wenta 2007 z Biegler 2015

To są dwa różne światy. Obie drużyny są niepowtarzalne. Handball zmienił się na przestrzeni lat i nie ma najmniejszej możliwości porównań.