Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30647
Stary 03.02.2015, 19:31
Kto z RN paradował w koszulkach "głosuję na Bronka"? Nie porównuj kogoś kto współpracował z Giertychem lub był w LPRze a dziś jest w RN do tych pajaców co skaczą między PO-PSLem a PiSem. Przejście z LPRu do RNu odbyło się na przestrzeni lat, obydwie partie mają podobny światopogląd, a to, że ktoś był "z" i "za" Giertychem kilka lat temu a dziś jest w RN to nie dowód na jego kurestwo tylko na kurestwo Romeczka. Przykładowo, gdyby dziś Kaczyński przeszedł do PO czy tam zaczął wchodzić w konszachty z PO i Tuskami polegające na pracy prawnika to nie oznacza, że wyznawcy Jarka z automatu stają się zdrajcami bo ich zwierzchnik nim został.
Więc sytuacja moim zdaniem zupełnie nieporównywalna. Do tego wtedy a dziś to inna rzeczywistość polityczna a te wszystkie zmiany, które obserwujemy na linii PO-PiS od 10 lat to kwintesencja kurestwa bo wszystko odbywa się w tym samym układzie politycznym. Od 10 lat jest dobre PO i zły PiS dla jednej strony barykady i na odwrót dla drugiej, od 10 lat psioczą na siebie co nie przeszkadza im aby miękko wylądować u swoich wrogów jeśli coś w pierwszej partii nie wyjdzie. Gdzie tu RN czy KNP/KORWiNom do takich łajz? I to właśnie pokazuje, że PO-PiS to teatrzyk.
Jesteśmy kibicami Wisły więc używając pewnej analogiii ten temat jest nam bardzo bliski. Powiedzmy, że Wisła to partia A, sracovia to partia B. Sracovia bierze przerzutów bo jest ....ą a Wisła takich przerzutów nie bierze bo ....ą nie jest. Ani sracovia ani Wisła nie mają oczywiście wpływu na to czy ktoś od nich zdezerteruje i jak się po tym zachowa, czy wyrazi chęć pójścia do wroga ale już każda z ekip ma wpływ na to czy wroga przyjmuje. I dlatego to sracovia jest ....ą bo bierze wszystkich. i to samo jest z PO-PiSami, też biorą wszystkich i według analogii są tym samym co sracovia. Czymże byłaby wojna na linii sracovia-Wisła jeśli Wisła też by zaczęła przyjmować przerzutów? Byłaby teatrzykiem bo wtedy już kompletnie możnaby sobie te całe napinki darować, możnaby przestać pajacować bo po co skoro dziś ktoś jest Judaszem a jutro prawilnym Wiślakiem. I właśnie takie są przerzuty, są śmieciami bo jednego dnia oddaliby życie za swój klub (partię), za swoje poglądy a drugiego lądują w innym klubie. I jak nazwiesz PiS, który tak jak sracovia przerzutów przyjmuje? Jak nazwiesz te śmieszne pajacowanie i wojnę między PO-PiS skoro ludzie z obydwu partii skaczą z kwiatka na kwiatek.

* i odnośnie przerzutów to tyczy się to też tych wszystkich PIS Gowiniątek, PiS PJNów itp. Żałośni ludzie i żałosne, że PiS takich przerzutów bierze. Fundują wam kabaret a wy to jeszcze łykacie i ich bronicie.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.