Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69614
Stary 03.02.2015, 19:01
Dlatego trafił do naszego klubu. Nie oznacza, to że zostanie, choć ja podpisałbym kontrakt 0,5 +2. Kosowski go mocno chwali, wiec cos w nim musi byc.
Odpowiedz cytując