Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
Od: 03.2012
Offline
#
69614
03.02.2015, 19:01
Dlatego trafił do naszego klubu. Nie oznacza, to że zostanie, choć ja podpisałbym kontrakt 0,5 +2. Kosowski go mocno chwali, wiec cos w nim musi byc.
Mati_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mati_
Znajdź inne posty napisane przez Mati_