|
@Jaroo1 tylko nie mów, że wzorem cnót w tym względzie jest Korwin-Mikke albo Ruch Narodowy, bo pęknę ze śmiechu. Taki Jagiełło od czasu objęcia mandatu głosuje ręka w rękę z PO. Dla Korwina nie była, to żadna przeszkoda, żeby przyjąć go pod swoje skrzydła. Ustąpił dopiero po silnych protestach. W Ruchu Narodowym robi obecnie karierę wielu dawnych zauszników Romka Giertycha oraz osoby, które pięć lat temu dumne jak paw paradowały z koszulkami „Głosuję na Bronka”, a dzisiaj, ażeby zrobić wodę z mózgu młodym ludziom opowiadają te zgrane slogany o „bandzie czworga, pięciorga”. Zjawisko, o którym piszesz nie jest tylko problemem PO i PiS, ale dotyczy całej klasy politycznej zaczynając od tych wielkich partii, a na planktonie kończąc.
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
|