Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30645
Stary 03.02.2015, 18:55
@Jaroo1 tylko nie mów, że wzorem cnót w tym względzie jest Korwin-Mikke albo Ruch Narodowy, bo pęknę ze śmiechu. Taki Jagiełło od czasu objęcia mandatu głosuje ręka w rękę z PO. Dla Korwina nie była, to żadna przeszkoda, żeby przyjąć go pod swoje skrzydła. Ustąpił dopiero po silnych protestach. W Ruchu Narodowym robi obecnie karierę wielu dawnych zauszników Romka Giertycha oraz osoby, które pięć lat temu dumne jak paw paradowały z koszulkami „Głosuję na Bronka”, a dzisiaj, ażeby zrobić wodę z mózgu młodym ludziom opowiadają te zgrane slogany o „bandzie czworga, pięciorga”. Zjawisko, o którym piszesz nie jest tylko problemem PO i PiS, ale dotyczy całej klasy politycznej zaczynając od tych wielkich partii, a na planktonie kończąc.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!