|
Januszek dobry zdrajca. Rozumiem jak ktoś przechodzi z z jednej partii do drugiej (o ile nie mają one radykalnie różnych poglądów, np z lewa do prawa czy odwrotnie) ale za takie coś jak przechodzenie z partii A, która jest wrogiem partii B, do partii B to według mnie kara śmierci... Co jest warta taka .....a jak Tomaszewski? Dzisiaj liże rowa Powcom a jutro głosuje w jakimś głosowanku za rozsprzedażą Polski bo co to dla niego sprzedać jakąś tam Polskę skoro własny honor zlicytował? Z drugiej strony to też pokazuje ile jest warta ta gadka szmatka polityków i sztuczna wojna między Po a PiS. Oni udają to wszystko bo mają takie zadanie żeby ogłupiać ludzi a jak przychodzi co do czego to nie problem jest się bratać z tymi, których do niedawna się nazywało oszołomami/lemingami/zdrajcami/sprzedawczykami/karłami itp. Śmieszne to jest.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|