IncognitoTSW napisał(a):

Info z zeszłego roku o polskim paszporcie:
"Teraz już nie jest mi potrzebny. Wtedy się nie udało i teraz już nie będę się starał o polskie obywatelstwo. Mogłem je dostać po pięciu latach pobytu w Polsce i kiedy mogłem się o niego starać, to musieliśmy wyjechać. Wisła mi w tym pomagała, ale nie udało się. Na rok wyjechałem. Mógłbym znów się o nie ubiegać, ale teraz nie ma takiej potrzeby - tłumaczy."