http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...re,nId,1600898 -
Kosowski: Wisła powinna zaryzykować i wziąć Bangurę
- Porównałbym go z Miroslavem Radoviciem. To ten sam typ, a w niektórych aspektach jest nawet lepszy - mówi Kamil Kosowski o testowanym przez Wisłę pomocniku Mustapha Bandurze.
I co wy na to Kosowski nie raz pitoli ale w końcu grał z nim