Wyświetl pojedynczy post
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69595
Stary 02.02.2015, 20:15
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
właśnie nie napisali o Stjepanovicu to niech będzie 5, jaki szósty Stilic? rozmnożył się? podwoił? na takiej samej jak i Radovic z poległej
Przepraszam, źle policzyłem. Jest 5 z czego Stilic pewnie odejdzie, a Lucasa nie należy brać na poważnie, bo jest za słaby. Radovic dostał obywatelstwo po 6 latach nieprzerwanego pobytu i 2,5 roku starań o samo obywatelstwo. Na szybkie przydzielanie obywatelstw w stylu Kataru, albo Rogera i Olisadebe nie ma co liczyć.
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
Odpowiedz cytując