FredzIo napisał(a):

|
No bo nie mógł nic zrobić. W naszym Państwie nie można kupić biletu na mecz bez posiadania karty kibica. Jest to prawnie zakazane. Każdy kto chce kupić bilet na mecz musi sobie takową kartę wyrobić.
|
1) Śląsk kart nie ma
2) Na mecze w pucharach nie potrzeba kart
3) karty w klubach eksy można robić przez neta a u nas oczywiście dalej się nie da, mimo, że system zmieniono.... ponoć
4) Klub chociaż mógłby się w swoim interesie do chłopaków odezwać, jakaś kultura organizacyjna zobowiązuje a nie pokazywać że klubowi parę tysiaków teraz koło ucha lata... zresztą to pokazuje co jest w naszym klubie normą jeśli chodzi o kulturę. Dzwonisz do WŚ 160 razy nikt nie odbiera...

jeszcze bym zrozumiał, że zajęte
Klub jest fatalnie zarządzany, jak bankrutująca spółka giełdowa