Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1916
Stary 02.02.2015, 19:52
FredzIo napisał(a):Wyświetl post
No bo nie mógł nic zrobić. W naszym Państwie nie można kupić biletu na mecz bez posiadania karty kibica. Jest to prawnie zakazane. Każdy kto chce kupić bilet na mecz musi sobie takową kartę wyrobić.
1) Śląsk kart nie ma
2) Na mecze w pucharach nie potrzeba kart
3) karty w klubach eksy można robić przez neta a u nas oczywiście dalej się nie da, mimo, że system zmieniono.... ponoć
4) Klub chociaż mógłby się w swoim interesie do chłopaków odezwać, jakaś kultura organizacyjna zobowiązuje a nie pokazywać że klubowi parę tysiaków teraz koło ucha lata... zresztą to pokazuje co jest w naszym klubie normą jeśli chodzi o kulturę. Dzwonisz do WŚ 160 razy nikt nie odbiera... jeszcze bym zrozumiał, że zajęte
Klub jest fatalnie zarządzany, jak bankrutująca spółka giełdowa
Ostatnio edytowane przez palikot : 02.02.2015 o godz. 19:54.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując