LanceTS napisał(a):

|
Mam mature, potrzebuje czegokolwiek zeby od marca mieć legitymacje. Znalazlem Cosinusa, ale widze ze maja jakies ukryte oplaty np. za nieuczesczanie na zajecia.
|
Jednak w tej szkole, co wrzuciłem linka będzie prowadzana rekrutacja od bodajże marca na kilka różnych kierunków. Tam nie ma żadnych opłat, trzeba złożyć tylko w terminie wniosek i wszelkie dokumenty potrzebne do rekrutacji i legitke dotaniesz bez problemu
