Wyświetl pojedynczy post
Greg91
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28386
Stary 02.02.2015, 19:47
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
Mam mature, potrzebuje czegokolwiek zeby od marca mieć legitymacje. Znalazlem Cosinusa, ale widze ze maja jakies ukryte oplaty np. za nieuczesczanie na zajecia.
Jednak w tej szkole, co wrzuciłem linka będzie prowadzana rekrutacja od bodajże marca na kilka różnych kierunków. Tam nie ma żadnych opłat, trzeba złożyć tylko w terminie wniosek i wszelkie dokumenty potrzebne do rekrutacji i legitke dotaniesz bez problemu
Odpowiedz cytując