Wyświetl pojedynczy post
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1915
Stary 02.02.2015, 19:41
palikot napisał(a):Wyświetl post
Tak się właśnie ostatnio zastanawiałem w innej sprawie i w sumie teraz w sumie po raz kolejny czy nowe znaczy lepsze zaczyna mieć sens?

Dalej klub nic nie zrobił z tym, aby wy.jebać te sku.rwy.syńksie karty kibica...
No bo nie mógł nic zrobić. W naszym Państwie nie można kupić biletu na mecz bez posiadania karty kibica. Jest to prawnie zakazane. Każdy kto chce kupić bilet na mecz musi sobie takową kartę wyrobić.
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
Odpowiedz cytując