palikot napisał(a):

Tak się właśnie ostatnio zastanawiałem w innej sprawie i w sumie teraz w sumie po raz kolejny czy nowe znaczy lepsze zaczyna mieć sens?
Dalej klub nic nie zrobił z tym, aby wy.jebać te sku.rwy.syńksie karty kibica...
|
No bo nie mógł nic zrobić. W naszym Państwie nie można kupić biletu na mecz bez posiadania karty kibica. Jest to prawnie zakazane. Każdy kto chce kupić bilet na mecz musi sobie takową kartę wyrobić.