Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1914
Stary 02.02.2015, 18:51
fantom chicago napisał(a):Wyświetl post
Probowalismy kupic pare karnetow , aby wspomoc nasz klub . Niektorzy nie maja aktualnej karty kibica i nie maja mozliwosci wykupu bez niej , co juz stanowi smieszna przeszkode. Inni(posiadacze waznej karty kibica ) , np. ja , wyslali pytanie z zakupem karnetu i caly czas czekaja na odpowiedz. Widocznie wykupienie parunastu , czy parudziesieciu karnetow z naszej strony jest niczym innym jak zmartwieniem , wiec zaniedbanie kibica jest rzecza naturalna.
Tak się właśnie ostatnio zastanawiałem w innej sprawie i w sumie teraz w sumie po raz kolejny czy nowe znaczy lepsze zaczyna mieć sens?

Dalej klub nic nie zrobił z tym, aby wy.jebać te sku.rwy.syńksie karty kibica...
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując