PiVoSH92 napisał(a):

|
Ale Żemło moim zdaniem na +, spokojnie 3 stoper w kadrze, lepszy niż Dudka na tej pozycji, a i trochę kreatywny, na pewno bardzie niż Uryga. Popełnia błędy, ale w takim wieku to normalne. Ma przed sobą szansę, jak ją wykorzysta - stoper na lata. Albo na sprzedaż, niestety...
|
ponosi Cię fantazja, nie mam nic do Żemło i jego rozwoju ale śmieszą mnie komentarze podjarania bo występuję w sparingach. Już Ci mówię co będzie na wiosnę, zagra kilkanaście lub kilkadziesiąt minut i to nie w nagrodę za formę i prezencje na treningach, a w ramach łatania za kartki i kontuzje innych
"lepszy niż Dudka"
spokojnie, narazie to melodia przyszłości