!!IRIVER!! napisał(a):

Mam nadzieję, że odszczekasz swoje .......amento.
Pod względem charakteru - ta drużyna jest jeszcze lepsza niż "Wenta 2007". Dziś podnieśli się w nieprawdopodobny sposób. Bo ja przy bodaj 18:22 straciłem wiarę.
Widocznie tak miało być, widocznie ten brąz był nam przeznaczony właśnie tak, a nie inaczej, po przekręcie w półfinale. Dlatego zawsze bardziej cieszy brąz niż srebro - bo turniej kończy się zwycięsko.
Nie umiem tego logicznie wyrazić, jestem przeszczęśliwy! Wielkie gratulacje, oby za rok było jeszcze piękniej!
Straciłem przez te dwa tygodnie kilka lat życia, tego jestem pewien, ale myślę że było warto! 
Ps. W 2007 dostaliśmy bęcki od... Francji w drugiej fazie grupowej.
|
Nic nie będę odszczekiwal bom nie pies

Zresztą piszesz, ze pod względem charakteru ta drużyna jest lepsza ale pod względem umiejętnosci już na pewno nie.
W całej euforii nie zapominajmy o tych fragmentach meczu kiedy dzisiaj Bielecki, Jurkiewicz czy Jurecki walili bez sensu w hiszpański mur bo nie było żadnego pomysłu na grę w ataku. Dzisiaj się udało ale czy uda się za rok w ME 2016 ?