Wyświetl pojedynczy post
Beskidowy
Junior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 01.02.2015, 22:46
Nie mówcie, że szkoda srebrnego medalu, bo byłby większy niedosyt i niezadowolenie niż teraz ta ogromna radość, którą się czuje po tym brązie. Szczerze powiedziawszy też przed turniejem nie zakładałem medalu, ale pokazali serce i walkę i zostało to nagrodzone.
Odpowiedz cytując