Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 01.02.2015, 20:47
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Wiesz co mam wątpliwości czy zasługujemy. Jednak przegraliśmy te dwa mecze w grupie i to dosyć gładko. Wchodząc do finału powtorzylibysmy osiągnięcie ekipy Wenty z 2007 a czy można porównać te dwie drużyny ? Raczej wątpię. Tamten team wygrał wszystko po drodze do finału.

Mam nadzieję, że odszczekasz swoje .......amento.

Pod względem charakteru - ta drużyna jest jeszcze lepsza niż "Wenta 2007". Dziś podnieśli się w nieprawdopodobny sposób. Bo ja przy bodaj 18:22 straciłem wiarę.

Widocznie tak miało być, widocznie ten brąz był nam przeznaczony właśnie tak, a nie inaczej, po przekręcie w półfinale. Dlatego zawsze bardziej cieszy brąz niż srebro - bo turniej kończy się zwycięsko.
Nie umiem tego logicznie wyrazić, jestem przeszczęśliwy! Wielkie gratulacje, oby za rok było jeszcze piękniej!

Straciłem przez te dwa tygodnie kilka lat życia, tego jestem pewien, ale myślę że było warto!

Ps. W 2007 dostaliśmy bęcki od... Francji w drugiej fazie grupowej.
Odpowiedz cytując