Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 01.02.2015, 20:34
Szkoda tego przekrętu z Katarem bo byłoby co najmniej srebro ale i tak jest pięknie. Dla mnie są złoci. Coś niesamowitego te mecze na tym turnieju w wykonaniu Polaków.
Odpowiedz cytując