palikot napisał(a):

ale wielu prezesów spółek skarbu państwa m.in kopalnianych z ramienia PIS ma dzisiaj zarzuty o łapówki
więc warszawiaczek ma rację 
PISPO to jedno zło. Jak i każdy zwolennik tego systemu to zło.
|
Przyłączam się do prośby o przykłady. Masz szansę pokazać wszystkim że nie jesteś zwykłym łgarzem.
Był bym też wdzięczny gdybyś rozwinął tezę o "systemie PiSPO". Bo moim zdaniem z równym powodzeniem można pisać o "systemie Korwin-Jaruzelski" czy "Regan-Breżniew". Innymi słowy "system d..py i paska". I prościej: kompletna bzdura.