emj10 napisał(a):

Jakby faktycznie zmieniły się leśne dziadki i trochę młodych ludzi doszło do głosu to pogoniono by lewaków z PiS i PO na cztery wiatry. A tak scenariusz PO-PiS-u będzie znowu grany do 2020 roku. Prezio Komorowski, a do tego duopol władzy
|
A sołtys jak zwykle swoje stare, nudne, trele ... Bądź sołtysie choć trochę oryginalny i napisz coś lewakach z PSL (przy okazji duopol władzy to PO-PSL). To jest dopiero sitwa. I "leśny dziadek" Piechociński. Jak rozumiem znajomy i polityczny idol.
I z innej beczki: widzę że zniknęły wpisy prostytrollki szpenia o, przepraszam za cytat, "koniojebcach" krytykujących pastylkę poronną. Czyżby jakiś ban?