1906ts napisał(a):

Pytanie dotyczące kuriera:
Jeśli chce coś wysłać to muszę zadzwonić na centrale i oni kogoś przyślą?
Jak jest z pudełkiem, muszę zapakować wszystko w domu, czy mogę poprosić go o przywiezienie pudełka?
|
Mozesz tak zrobic ale jest drozej. Najtaniej jest przez strony typu sendit ktora nalezy do allegro i jest posrednikiem miedzy toba a kurierem.
Zapakowac musisz sam. Chyba ze to przesylka kopertowa to takie specjalne worki oni maja ze soba.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.