Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
1906ts
Member
Od: 06.2012
Offline
#
28383
01.02.2015, 19:07
Pytanie dotyczące kuriera:
Jeśli chce coś wysłać to muszę zadzwonić na centrale i oni kogoś przyślą?
Jak jest z pudełkiem, muszę zapakować wszystko w domu, czy mogę poprosić go o przywiezienie pudełka?
1906ts
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 1906ts
Znajdź inne posty napisane przez 1906ts