Wyświetl pojedynczy post
1906ts
Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28383
Stary 01.02.2015, 19:07
Pytanie dotyczące kuriera:
Jeśli chce coś wysłać to muszę zadzwonić na centrale i oni kogoś przyślą?
Jak jest z pudełkiem, muszę zapakować wszystko w domu, czy mogę poprosić go o przywiezienie pudełka?
Odpowiedz cytując