Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 01.02.2015, 17:03
Ten brąz to jak złoto Piękny turniej, dzięki za wielkie emocje i walkę do ostatnich sekund - muszę się przyznać, że kilka razy zwątpiłem w tą drużynę (wystarczy tylko spojrzeć na mój post, którym zakładałem ten temat).
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując