Brawo panowie!
Dziękuję za te mistrzostwa. Szkoda, że sędziowie nie pozwolili nam na więcej, ale dla mnie jesteście złoci.
A teraz czas na melisę, bo pod względem ładunku emocjonalnego to spotkanie przebiło pamiętny mecz z Norwegią i rzut Siódmiaka.
Brawo! Brawo! Brawo! Do zobaczenia za rok na Mistrzostwach Europy i wtedy czekamy na więcej

!
PS. Jak nie lubię Iwańskiego, to tak tu komentowanie w stylu latynowskim przypadło mi do gustu.
Michał Szyba! Michał Szyba! Michał Szyba! Michał Szyba! Michał Szyba! Michał Szyba! Michał Szyba! Michał Szyba!