|
Czy to nie jest tak, że do zgrupowania w Turcji sytuacja z Semirem miała się wyjaśnić ?
Coś wyraźnie nie idzie po myśli zarządu, szkoda tylko tych szumnych obietnic i górnolotnych haseł z inaugurującej konferencji...
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... !
|