szprotson napisał(a):

Guerrier bardzo przytomnie zdobył ta bramke, wcześniej nawijając obrońce.
Natomiast to co pokazała w 2 połowie nasza młodziez nie napawa optymizmem. Jeśli ktoś dalej wymaga by Smuda wpuszczał młodych najpierw niech ogarnie takie mecze i zobaczy na jakim poziomie to wszystko jest.
|
Nasza najlepsza młodzież to na wypożyczenie poszła... Został jedynie Żemło.