Krzysiek napisał(a):

Panowie i Panie, pytanie za 100 punktów.
Szukam jakiejś dobrej oferty TV+internet. Gigakablówka odpada, bo akurat na mojej ulicy nie obsługują tego.
Macie jakieś propozycje? Będę bardzo wdzięczny.
Dzięki i miłego dnia.
|
Ja mam już od ponad roku ISTS i zero awarii, świetny sygnał i dobre pakiety.
Sprawdź na stronce czy się łapiesz na obszar.
http://www.ists.pl/