!!IRIVER!! napisał(a):

|
A nam, poza kacem, pozostaje walka o brąz z niezwykle mocną Hiszpanią. Szkoda, że tak się to wszystko poukładało, bo swoją postawą zasługujemy na medal, a pewnie wrócimy z pustymi rękami i poczuciem, że wyjebali nas najemnicy do spółki z kupionymi sędziami, kibicami i całą organizacją mistrzostw. Szkoda tym bardziej, że to być może ostatni Mundial dla tego "złotego" pokolenia, a następcy jednak są o półkę niżej.
|
Wiesz co mam wątpliwości czy zasługujemy. Jednak przegraliśmy te dwa mecze w grupie i to dosyć gładko. Wchodząc do finału powtorzylibysmy osiągnięcie ekipy Wenty z 2007 a czy można porównać te dwie drużyny ? Raczej wątpię. Tamten team wygrał wszystko po drodze do finału.