Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 31.01.2015, 20:58
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
A nam, poza kacem, pozostaje walka o brąz z niezwykle mocną Hiszpanią. Szkoda, że tak się to wszystko poukładało, bo swoją postawą zasługujemy na medal, a pewnie wrócimy z pustymi rękami i poczuciem, że wyjebali nas najemnicy do spółki z kupionymi sędziami, kibicami i całą organizacją mistrzostw. Szkoda tym bardziej, że to być może ostatni Mundial dla tego "złotego" pokolenia, a następcy jednak są o półkę niżej.
Wiesz co mam wątpliwości czy zasługujemy. Jednak przegraliśmy te dwa mecze w grupie i to dosyć gładko. Wchodząc do finału powtorzylibysmy osiągnięcie ekipy Wenty z 2007 a czy można porównać te dwie drużyny ? Raczej wątpię. Tamten team wygrał wszystko po drodze do finału.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując