kornd napisał(a):

|
... Zobaczymy po mistrzostwach ilu zawodników, ogłosi zakończenie kariery reprezentacyjnej...
|
Nikt nie ogłosi żadnego zakończenia kariery reprezentacyjnej.. Za rok mamy Mistrzostwa Europy w naszym kraju. Musieliby być niepoważni żeby teraz odchodzić
