Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 31.01.2015, 14:53
Teksty o słabej obronie* mnie nomen omen osłabiają.

* jako winie Polaków

Dodatkowo uważam, że Biegler powinien zostać. Właśnie ze względu na grę w obronie, dodać do tego kilka schematów w ataku i będzie miód.
Ostatnio edytowane przez filemon : 31.01.2015 o godz. 14:57.
Odpowiedz cytując