|
Jestem pewien na 99% ze 1 miejsce zajmie Katar (potrafia kupic mundial,szczypiornistow do repry, nawet kibicow zeby za nich dopingowali to dlaczego mistrzostwa by sobie mieli nie kupic) i 4 pozycja do naszch(z taka obrona Esp nas obije dosc powaznie (choc mam wielka nadzieje ze bedzie inaczej)
Ostatnio edytowane przez Glazik : 31.01.2015 o godz. 14:22.
|