Wyświetl pojedynczy post
rafaltwsd
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 31.01.2015, 14:07
a ja powiem tak... to nie był dobry mecz w naszym wykonaniu, obrona była chyba najsłąbsza w całym turnieju ale w ataku było ok ( zwłąszcze imponujaco wyglądały szybkie bramki w ost minutach)> Przegralismy 2 bramkami a ogladajac mecz mam wrazenie ze sedziowie dali Katarczykom wiecej niż 2 bramki. Podejrzewam ze gdyby nie był by to mecz z gospodarzem to nizenacznie bysmy wygrali, co nie zmienia faktu ze po pierwszym meczu z Niemcami nasza gra w pOŁfinale jest i tak swietnym rezultatem. Jedyne co martwi na przyszłość to brak młodych zawodników ( Daszek, Syprzak, Szyba) i w sumie to tyle iec czeka nas w niedługim czasie, pewnie po Rio spore przetasowanie w kadrze...
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
Odpowiedz cytując