Temat
:
Mistrzostwa świata w piłce ręcznej - Katar 2015
Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
Od: 10.2014
Offline
#
13
31.01.2015, 13:59
Katarczycy to tam się wogóle nie prezentują
Wczoraj Polacy zagrali chwilami b.słabo, ale gdyby nie sędziowie to byłby finał dla naszych.
TS&ZKS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TS&ZKS
Znajdź inne posty napisane przez TS&ZKS