Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 31.01.2015, 11:01
Chcesz powiedzieć, że nagle nasza obrona zapomniała jak grać w defensywie i robili ich w konia przeciętni Katarczycy? Broniący zawodnicy twardo grać nie mogli, więc allahy wchodziły spokojnie na szósty metr...
Odpowiedz cytując