Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 31.01.2015, 10:51
a ja powiem tak.
Dla mnie Katarowcy byli lepsi. Potrafili w niektórych akcjach dymać Nas tak ze Nasi nie wiedzieli w która stronę biec, a My jak juz robilismy akcje to każda z nich wygladała jakby miała byc nasza ostatnia. Niezły malarz i markowic. Biorąc pod uwage ze za sam awans do 1/2 kazdy z pilkarzy dostał 2mln ojro, maserati i apartament to ciekawe co dostaną za wygranie MŚ. Życze im tego. Pieniadz rządzi światem wiec niech te sprzedajne farbowane lisy wygraja zycie tymi zawodami. No i oczywiscie zniszczą ducha sportu którym od dawna juz nikt sie nie przejmuje
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując