Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69567
Stary 30.01.2015, 19:37
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
wcale nie popłynął, to jest do zrealizowania, tylko, że porzeczka jest wysoko, to musi motywować piłkarzy, żeby poczuli, w co się gra i po co na R22
Jest, jeśli do lata będziemy mieć kadrę tak z 18 grajków do gry bez utraty jakości w przypadku kontuzji albo rotacji. Inaczej najprawdopodobniej będziemy w takiej sytuacji jak obecnie Ruch.
Czy to realne? Jeśli skądś pojawi się szybko dużo kasy to tak, jeśli nie będzie pieniędzy to oczywiście to będą pobożne życzenia.
Odpowiedz cytując