ArturBarlinek napisał(a):

|
wcale nie popłynął, to jest do zrealizowania, tylko, że porzeczka jest wysoko, to musi motywować piłkarzy, żeby poczuli, w co się gra i po co na R22
|
Jest, jeśli do lata będziemy mieć kadrę tak z 18 grajków do gry bez utraty jakości w przypadku kontuzji albo rotacji. Inaczej najprawdopodobniej będziemy w takiej sytuacji jak obecnie Ruch.
Czy to realne? Jeśli skądś pojawi się szybko dużo kasy to tak, jeśli nie będzie pieniędzy to oczywiście to będą pobożne życzenia.