|
Zabrakło trochę szczęścia, praktycznie wszystko co Szmal obronił (a i tak było tego mało) przechwytywali Katarczycy i rzucali po dobitce. W bramce też ani Szmal ani Wyszomirski nie mieli dziś dnia. W obronie dziś słabo zagraliśmy, zawsze przeciwnik znalazł jakąś dziurę i wychodzili sam na sam. O sędziach nie ma co pisać bo wiadome było, że nie będą obiektywni. Mieliśmy słabszy dzień i tyle, zdarza się. Oby wygrali mecz o brąz i będzie pięknie.
|