Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 30.01.2015, 19:19
Zabrakło trochę szczęścia, praktycznie wszystko co Szmal obronił (a i tak było tego mało) przechwytywali Katarczycy i rzucali po dobitce. W bramce też ani Szmal ani Wyszomirski nie mieli dziś dnia. W obronie dziś słabo zagraliśmy, zawsze przeciwnik znalazł jakąś dziurę i wychodzili sam na sam. O sędziach nie ma co pisać bo wiadome było, że nie będą obiektywni. Mieliśmy słabszy dzień i tyle, zdarza się. Oby wygrali mecz o brąz i będzie pięknie.
Odpowiedz cytując