emj10 napisał(a):

Rojewski to zdecydowanie odkrycie mistrzostw i zawodnik, który robi różnicę. Ma większy repertuar zagrań od Jaszki, a do tego gra zdecydowanie odważniej od Bartka. Połowę kar rywali wywalczyliśmy dzięki Rojewskiemu.
PS. Krzyśka Lijewskiego to można powiedzieć, że nie ma na tych mistrzostwach
|
Jeżeli Rojewski to odkrycie mistrzostw to nie mam pytań . Obejrzyjcie sobie wszystkie Nasz mecze uważnie skupiąjąc się tylko na Nim - najgorszy zawodnik Polski . Porównanie go do Jureckich to kpina. Co z tego że chłop czasem ma fajną akcję skoro w pozostałych sabotuje grę?
Dziś zabrakło u Nas bramkarza - ani Szmal ani Wyszomirski nie mieli swojego dnia . Rojewski i sędziowie to drugorzędne przyczyny porażki.