Wyświetl pojedynczy post
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.01.2015, 18:48
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Rojewski to zdecydowanie odkrycie mistrzostw i zawodnik, który robi różnicę. Ma większy repertuar zagrań od Jaszki, a do tego gra zdecydowanie odważniej od Bartka. Połowę kar rywali wywalczyliśmy dzięki Rojewskiemu.

PS. Krzyśka Lijewskiego to można powiedzieć, że nie ma na tych mistrzostwach
Jeżeli Rojewski to odkrycie mistrzostw to nie mam pytań . Obejrzyjcie sobie wszystkie Nasz mecze uważnie skupiąjąc się tylko na Nim - najgorszy zawodnik Polski . Porównanie go do Jureckich to kpina. Co z tego że chłop czasem ma fajną akcję skoro w pozostałych sabotuje grę?

Dziś zabrakło u Nas bramkarza - ani Szmal ani Wyszomirski nie mieli swojego dnia . Rojewski i sędziowie to drugorzędne przyczyny porażki.


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując